فروش ویلا کاخ لاکچری در شمال | خرید ویلا کاخ در نوشهر، رستمی
نوشهر
برای فروش 600,000,000,000تومـان - خرید کاخ ویلا در شمال, خرید ویلای سوپر لوکس در شمال, خرید ویلای لاکچری در شمال, ویلا کاخ
RH-4902-property 8650 متر مربع 5 تعداد اتاق خواب 9 تعداد حمام 3 پاركينگ سال ساخت 1401 background Layer 1 3000 متر مربع

کد :2001

تاریخ درج فایل : 1401/12/08

عمارت لاکچری ساخته شده توسط مهندسین زبده و با جدیدترین متد ساخت و ساز روز دنیا در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر

دسترسی آسان به مراکز خرید،منطقه غیر بومی ،محیطی آرام  و با ویوی بسیار زیبا از جنگل

تحویل شش پس از مبایعه نامه

3500 متر مکعب سنگ چین راه تا بالای قله

3.5 متر ارتفاع  دیوار دور محوطه

بتن آرمه دیوار محوطه به قطر cm  40

منبع آب 100 هزار لیتری

ستون سازه60*60

اتاق خواب های  50  متری با ویو بی نظیر

سالن ورزشی ،سالن بیلیارد ، سالن رقص و

استخر وجکوزی تمامی امکانات رفاهی و امنیتی دیگر

بازدید از ملک فقط با رویت پرینت بانکی به مبلغ خرید ویلا امکان پذیر خواهد بود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

برای لوس نشدن فایل از دادن اطلاعات بیشتر در سایت معذوریم.

املاک رستمی : مازندران نوشهر امیررود

شماره تماس : 09113950677

شماره دفتر :01152371462

مهندس رستمی

خرید ویلا در شمال

املاک رستمی

 

 فروش ویلای لوکس ومستقل در نوشهر:

در شمال و غرب مازندران و شهرهای ساحلی و درون شهرک جنگلی و شهرک ساحلی و یا به صورت ملک آزاد یا ویلای مستقل یا حیاط خصوصی و دربست خواهید دید و ما در سایت  املاک رستمی  سعی در معرفی و فروش ویلای لوکس و شیک با قیمت مناسب را در بهترین و زیباترین مناطق و شهرهای شمالی از رویان تا متل قو را به شما با توضیحات و عکس های کامل نشان خواهیم داد .

ویلای فروشی لوكس از لحاظ ساخت و موقعیت مکانی ویلا و قیمت واقعی و چشم انداز مناسب با امنیت کامل در شهرک موردی میباشد که امروزه سلیقه سخت پسندان را به خود جلب خواهد کرد و این ویلای فروشی در شمال که در شهر بندری و ساحلی نوشهر به سمت رویان که بیشترین مشتری برای خرید ویلا را به خود دارد قرار گرفته شده است .ویلا فروشی با تلفیقی از آجر و سنگ و شیشه و چوب در نما و دیزاین داخلی با نقشه ای زیبا و شیک بدون پرتی و جادار و دلباز به ویلای مدرن و لوکس معرفی میشود و این ویلا با سند درون شهرک با قیمتی زیر یک میلیارد مورد منطقی برای خرید ویلا لوکس در شمال میباشد.

فروش ویلای لوکس ساحلی:

ویلای فروشی لوکس با ساخلی مدرن و امروزی با کیفیت در طرح و نقشه و مهندسی شده با استفاده از بهتریین متریال و حظور تمام وقت مهندس ناظر و پیمانکار در ساخت این پروژه ویلایی در شمال ، این ویلای معرفی شده برای فروش را به یکی از ویلاهای لوکس در نوشهر تبدیل کرده است .ویلای فروشی مدرن با سازه ای لوکس هم در نما و هم در قسمت های داخل ویلا در منطقه نخ شمال نوشهر درون شهرک كوچک با حدود 15 ویلا در کنار هم با جانمایی شمال جنوبی احداث گردیده و این ویلای فروشی در نخ شمال و در بین بقیه ویلاهای این منطقه خودنمایی میکند .

ویلا با سازه ای مدرن و امروزی در خوش آب و هواترین منطقه ساحلی نوشهر در محله بندپی  با ساختمان ویلایی سوبلکس به مساحت 350 متر در زمینی به وسعت  250  متر مربع رو به جنوب با چشم اندار جنگل واقع گردیده است .

فروش ویلای 4 خوابه:

فروش ویلای 4  خواب مستر با 4 سرویس جدا در داخل ویلا و دو سالن و دو آشپزخانه کامل و مجهز در طبقه بالا و پایین ویلا و دو تراس شمال جنوبی با ویو آزاد و کامل اطراف ویلا و همینطور محوطه سازی شده و چراغانی شده در حیاط و نصب تمامی امتیازات روی ویلا اجرا گردیده است .

ویلای فروشی در نوشهر با سند و مجوز ساخت و پایان کار در شهرک نقلی و کوچک نزدیک ساحل و پای کوه بوده و جزو ویلای فروشی 4 خواب در نوشهر با کف پارکت و خواب ها تماما مستر با سیستم رادیاتور پکیج و شوفاز برای گرمایش ویلا و بسیار خوش نقشه و فنی و مهندسی ساز عنوان میگردد .

قیمت ویلا با توجه به توضیحات فوق و قرارگرفتن ویلا در شهر ساحلی نوشهر و نزدیک به جاده و کوه و محیطی کاملا محصور دارای امنیت و نگهبانی 24 ساعت در جوار شهرک های به نام و شناخته شده در منطقه با قیمت 10میلیارد تومان ارزش گذاری شده و برای ساخت چنین ویلایی حداقل متری 8 میلیون 500 هزار تومان هزینه شده که متریال کاملا در عکس ویلای  4 خواب در املاک رستمی شمال واضح و نمایان است .

ویلای فروشی زیر کوه و در ارتفاع جنگل با نام ویلای پای کوه و دامنه جنگل در شمال را بیشتر در شهر ساحلی نوشهر و در چلک و بندپی و در نخ شمال و ونوش خواهید داشت و این مناطق به دلیل ارتفاع زیاد و نزدیکی جنگل و دریا مناطق زیبای ویلا در شمال بوده و خرید ویلا در چلک و نخ شمال چشم انداز دریا و جنگل را به طور همزمان داشته و بیشتر ویلاهای جنگلی در نخ شمال و چلک علاوه بر ویو جنگل رو به دریا بوده و ویو دریا را نیز دارند .

اطلاعات اضافی

  • فروش ویلا در شمال: فروش ویلا کاخ در شمال
  • فروش زمین ساحلی هکتاری: فروش عمارت لوکس در شمال
  • فروش ویلا روف گاردن در شمال: فروش ویلا ساحلی در شمال
  • فروش زمین شهرکی در شمال: فروش زمین هکتاری ساحلی با سند شش دانگ

اطلاعات غیره

خرید کاخ ویلا در شمال
برای فروش

خرید ویلا کاخ در شمال،کاخ ویلا ساحلی در شمال،

165,000,000,000تومـان - خرید کاخ ویلا در شمال, خرید ویلای سوپر لوکس در شمال, خرید ویلای سوپر لوکس ساحلی در شمال, خرید ویلای لاکچری در شمال, ویلا کاخ

خرید ویلا کاخ در شمال،خرید ویلای لوکس ساحلی در شمال،ویلاهای خاص شمال تاریخ درج فایل : 1401/01/24 کد فایل :…

اطلاعات بيشتر
RH-9298-property 2870 متر مربع 5 تعداد اتاق خواب 6 تعداد حمام 10 پاركينگ سال ساخت 1400 background Layer 1 1050 متر مربع

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید