فروش زمین در شمال،خرید زمین در شمال،خرید زمین در نوشهر،زمین،
خرید زمین در شمال
برای فروش قیمت توافقی - خرید زمین در شهرک تازه تاسیس در شمال, زمین, زمین جنگلی, زمین شهرکی
RH-5669-property

سلام  خدمت کاربران عزیز و گرامی

فروش  زمین در قطعات 400و500و1000 متری

قمیت متری : 13 میلیون تومان

خرید زمین در شمال خرید باغ در شمال خرید ویلا در شمال

برا ی کسب اطلاعات بیشتر به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09113950677

09115762331

خرید زمین در نوشهر چه محاسنی دارد؟

1- خرید زمین در شمال، یک گزینه انعطاف‌پذیر است

اولین دلیلی که شما را توجیه می‌کند با خرید زمین در نوشهر سرمایه‌گذاری کنید این است که زمین، کاربردهای انعطاف‌‌پذیر بیشتری در املاک و مستغلات دارد. سرمایه‌گذاری با خرید یک زمین خام، این فرصت را به شما می‌دهد تا هر پروژه‌‌ای که مایل باشید در حوزه کاربری زمین را اندازه کنید. به عبارت ساده‌تر، وقتی در یک قطعه زمین سرمایه‌گذاری می‌کنید، فرصت‌های شما بی‌نهایت هستند.

با خرید زمین در نوشهر با کاربری مسکونی می‌توانید ویلای آرزوهای خود را بسازید؛ یا اگر زمین کشاورزی می‌خرید این فرصت وجود دارد که کسب و کار مختص خود را راه اندازی کنید. زمین‌های مازندران برای کسب و کارهای کشاورزی و راه اندازی گلخانه در شمال بسیار مناسب هستند.

اگر به راه اندازی شغل دامداری و دامپروری فکر می‌کنید، باز هم خرید زمین در شمال به نفع شما خواهد بود. یک زمین خام به قدری پتانسیل بهره‌برداری دارد که به شما اجازه می‌‌دهد سرمایه‌گذاری خود را با حالت انعطاف‌پذیری دنبال کنید.

2- فرصت عالی برای دوران بازنشستگی:
برای کسانیکه به دوران پس از بازنشستگی خود فکر می‌کنند، خرید زمین در نوشهر و بهره‌‌برداری از آن بهترین گزینه خواهد بود. شاید جزء آن دسته از افرادی باشید که در حال حاضر مشغول به کار هستید و بسیار به دوران بازنشستگی خود فکر می‌کنید! در این حالت ممکن است موضوعی کسل‌کننده و خسته‌کننده به نظر برسد، اما اگر اصولی در مورد آن بیندیشید متوجه می‌شوید که فکر کردن به یک کسب و کار در دوران بازنشستگی چندان هم به ضرر شما نیست.

اگر با سرمایه اندک، یک زمین مناسب در شمال بخرید در آینده می‌توانید آن را به قیمتی بیشتر بفروشید. شاید بتوانید در زمین خود یک ویلای مناسب بسازید و آن را اجاره دهید و درآمد کسب کنید. به طور خلاصه می‌خواهیم به شما بگوییم که داشتن یک قطعه زمین در شمال می‌تواند به رشد مالی شخصی شما در دوران بازنشستگی کمک کند.

 

اطلاعات اضافی

  • خرید ویلا در شمال: خرید زمین در شمال خرید باغ در شمال خرید ویلا در شمال

اطلاعات غیره

خرید ویلا در شمال
برای فروش

فروش زمین هکتاری ساحلی در شمال

270,000,000,000تومـان - تجاری, خرید زمین ساحلی جاده به دریا, زمین ساحلی, زمین ساحلی شهرکی, زمین هکتاری ساحلی, مسکونی

فروش زمین ساحلی هکتاری در شمال شهرستان نوشهر مناسب جهت شهرک سازی و ساخت یک ویلا کاخ بزرگ با سند…

اطلاعات بيشتر
RH-6013-property 11000 متر مربع

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید