خرید ویلای شهرکی در شمال نوشهر،خرید ویلا در شمال، ویلا شهرکی
نوشهر
برای فروش 6,500,000,000تومـان - ویلا باغ, ویلا جنگلی, ویلا شهرکی, ویلا کلنگی, ویلای فلت
RH-7747-property 680 متر مربع 2 تعداد اتاق خواب 1 حمام 10 پاركينگ سال ساخت 95 background Layer 1 120 متر مربع

خرید ویلا در شمال

کد : 506

تاریخ درج فایل : 1400/07/14

متراژ زمین : 680 متر

متراژ بنا : 120 متر

دو خوابه،فلت،شهرکی،سند تک برگ

قیمت : شش میلیارد و پانصد میلیون تومان

املاک رستمی : مازندران نوشهر امیررود

شماره تلفن :09113950677

شماره دفتر:01152371462

مهندس احمد رستمی

خرید ویلای شهرکی در شمال

املاک رستمی

خرید ویلای شهرکی در شمال

مزایای ویلای شهرکی

 (1)امنیت بالا:

ویلای شهرکی از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این امنیت حتی می‌تواند از ویلاهای معمولی یا شخصی ساز بیشتر باشد. معمولاً شرکت‌هایی که به ساخت ویلا مشغول هستند برای آن سیستم نگهبانی و حراست در نظر می‌گیرند و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند که از ورود افراد ناشناس به محوطه شهرک جلوگیری کنند. در ضمن تردد در این ویلاها تحت نظارت این سیستم حراست صورت می‌گیرد و حتی اگر در ویلا حضور نداشته باشید، نیازی به گرفتن نگهبان نخواهید داشت.
اطمینان از معامله و فرایند خریداری ویلا: شاید بزرگترین نگرانی خریداران ویلا در شمال کشور، صحیح بودن معامله و درست بودن قرارداد بین خریدار و فروشنده باشد. در مطالب قبلی به نکاتی در مورد خرید ویلا در شمال کشور اشاره کردیم و راه‌های مقابله با کلاهبرداری را ذکر کردیم؛ اما در مورد ویلای شهرکی این نگرانی وجود ندارد و می‌توانید از سالم بودن خرید خود اطمینان داشته باشید. شرکت‌های سازنده شهرک‌ها از قوانین و نحوه دریافت مجوز اطلاعات کاملی دارند و به دلیل حجم بالای کاری، نمی‌توانند پنهان‌کاری داشته باشند.

(2)قیمت بهتر:

شرکت‌های سازنده ویلای شهرکی از کمترین فضای ممکن نهایت بهره را می‌برند و این فضا را به ویلاهایی با تراکم بالا و با طراحی تقریباً یکسان اختصاص می‌دهند. از طرفی این شرکت‌ها به دلیل حجم مصرف بالا، مصالح ساختمانی و اولیه خود را به صورت عمده تهیه می‌کنند و هزینه تهیه این مواد برای آنها بسیار کم تمام می‌شود. بنابراین، اگر قیمت این ویلاها را با ویلاهای معمولی مقایسه کنید متوجه خواهید شد که قیمت بسیار پایین‌تری دارند و از لحاظ اقتصادی به سود خریدار خواهد بود.

(3)اطمینان از منابع آب، برق و گاز:

تأمین امکانات اولیه مانند آب، گاز و برق برای یک ویلا بسیار مهم است و حتی در برخی موارد با دردسرهای زیادی همراه است. اما کسانی که ویلای شهرکی می‌خرند از این مشکل فرار می‌کنند و وظیفه گرفتن مجوز بر عهده شرکت‌های سازنده ویلا خواهد بود. بنابراین کسانی که ویلای خود را از شهرک‌ها تهیه می‌کنند می‌توانند اطمینان داشته باشند که وضعیت امکانات اولیه ویلا واضح است و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست.

(4)تنوع در ساخت شهرک:

یکی دیگر از کارهایی که شرکت‌های فعال در شمال کشور انجام داده‌اند، ایجاد شهرک‌های مختلف با ویژگی‌های مختلف است. در حال حاضر ۳ نوع شهرک ساحلی، جنگلی و معمولی در شمال کشور وجود دارد که هر خریدار با توجه به سلیقه خود و انتظاری که از ویلا دارد آن را انتخاب می‌کند. این تنوع در ویلای شهرکی باعث شده است خریداران گزینه‌های متعددی در اختیار داشته باشند و در انتخاب خود محدود نباشند.

(5)کیفیت زمین و ساختمان ویلا:

ساخت ویلا به صورت شهرکی و مجتمع در کنار هم نیاز به رعایت برخی نکات استاندارد دارد و این نکات استاندارد شامل آماده سازی زمین نیز می‌شود. در حقیقت، شرکتی که بر روی یک پروژه سرمایه‌گذاری می‌کند و پول خود را صرف ویلای شهرکی می‌کند، نمی‌تواند ریسک کند و مجتمع خود را بر روی یک زمین بی کیفیت و نامناسب ایجاد کند. بنابراین هنگام خرید ویلا اطمینان داشته باشید که زمین ویلا از لحاظ استاندارد در سطح مناسبی قرار دارد و در زمان استفاده دچار مشکل نمی‌شود.

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید