خرید ویلای سوپر لوکس ساحلی در شمال،فروش ویلای ساحلی در نوشهر
نوشهر
برای فروش 14,000,000,000تومـان - خرید ویلای سوپر لوکس ساحلی در شمال, ویلا استخردار, ویلای ساحلی, ویلای لوکس
RH-7697-property 2870 متر مربع 6 تعداد اتاق خواب 7 تعداد حمام 10 پاركينگ سال ساخت 1400 background Layer 1 1015 متر مربع

خرید ویلا ساحلی در نوشهر

کد : 523

تاریخ درج فایل : 1400/07/08

متراژ زمین : 2870 متر

متراژ بنا : 1015 متر

شش خوابه،استخردار،ساحل اختصاصی،کاملا هوشمند،

جواز پایانکار و سند شش دانگ،

قیمت : 140 میلیارد

املاک رستمی مازندران نوشهر امیررود

شماره تماس 09113950677

شماره دفتر : 01152371462

مهندس رستمی

خرید ویلای ساحلی در شمال

املاک رستمی

مزایای خرید ویلای ساحلی در شمال

مزایای خرید ویلای ساحلی در شمال به قدری زیاد است که تعدادی از آن ها جزو بدیهیات به حساب می آیند. هرچند که این امر مزایای پنهان زیادی را در دل خود جای داده است اما به قدری مزایای آن زیاد است که خریداران ویلا با شنیدن مواردی چند از آن اقدام به خرید ویلای ساحلی در شمال می نمایند و عده ی زیادی از آن ها بعد از خرید ویلا به سایر مزایای آن پی می برند.

خرید ویلای ساحلی در شمال را می توان به خودی خود امری نوستالژیک دانست. به احتمال زیاد شما فردی را پیدا نخواهید کرد که از گذراندن اوقات در جوار ساحل، قدم زدن در حوالی آن و به تماشا نشستن منظره ی شگفت انگیز و بی نظیر طلوع و غروب خورشید در کنار دریا خاطره ای شیرین نداشته باشد. برای اکثر افراد اشاره به این موضوعات یادآور خاطراتی دلچسب و دوست داشتنی می باشد. دلنشین بودن این خاطرات نشات گرفته از حس و حال بی نظیری است که دریا و ساحل به افراد منتقل می نمایند. حال تصور کنید که می توانید این حس و حال را به طو همیشگی تجربه کنید. با خرید ویلای ساحلی در شمال می توانید در هر زمان که خواستید و در کمترین زمان ممکن به ساحل و این حس زیبا دسترسی داشته باشید.

چنانچه جزو افرادی هستید که به ورزش علاقمند می باشید می توانید تمرینات ورزشی خود را در نزدیکی ساحل و در هوایی که اکسیژن خالص آن ریه های شما را پر و خالی خواهد کرد انجام دهید. دیدن صحنه ی دل انگیز طلوع خورشید در افق های بی کران دریا نعمتی است که می توانید با خرید ویلای ساحلی در شمال بدان دست پیدا کنید.

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید