خرید زمین شهرکی زیر قیمت منطقه درشمال،خرید زمین شهرکی درشمال
خیررود
فروخته شد 11,000,000,000تومـان - خرید زمین با بافت مسکونی در نوشهر, خرید زمین با مجوز ساخت در شمال, خرید زمین برای سرمایه گذاری در شمال, خرید زمین در شمال, خرید زمین شهرکی در شمال, زمین شهرکی در شمال, زمین شهرکی مسکونی
RH-10228-property 1000 متر مربع

خرید زمین شهرکی زیر قیمت منطقه در شمال

تاریخ درج فایل : 1401/09/07

کد فایل : 243

متراژ زمین : 1000 متر

کاربری زمین : مسکونی

نوع سند : شورایی،قولنامه ای

موقعیت زمین : شهرکی،داخل شهرک قدیمی

امکانات : آب،برق،گاز دارد

عرض گذر : 8 متری

قیمت : متری 11 میلیون تومان

استان : مازندران

شهر : نوشهر

محله : خیررود 

آدرس دفتر فروش : املاک رستمی مازندران نوشهر امیررود

شماره همراه : 09113950677

شماره : 01152371462

مهندس احمد رستمی

خرید زمین شهرکی زیر قیمت منطقه

املاک رستمی 09113950677

آشنایی با روستای خیرودکنار نوشهر

نام روستا برگرفته از رودخانه‌ای است که درمجاورت آن قراردارد. درواقع چون روستا در حاشیه رودخانه خیررودقرار گرفته است این نام را به آن داده‌اند. این روستا در نه کیلومتری مرکز شهرنوشهر واقع شده است.

خیرودکنار روستایی از روستاهای نوشهر از توابع بخش مرکزی نوشهر است. این روستا در دهستان خیرودکنار واقع شده است و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395، جمعیت آن 3500 نفر در 633 خانوار بوده است.

این جمعیت شامل افراد بومی وغیربومی و خوش نسین است در خانه بهداشت این روستا جمعیت 1921 نفر ثبت شده است که جمعیت کامل روستا نمی‌باشد، به دلیل اینکه بسیاری از خانواده‌های این روستا در این خانه بهداشت دارای پرونده‌ای نمی‌باشند و در بهداشت شهری پرونده دارند.

خیرودکنار

خیررودکنار نام بلوکی از بلوکات ناحیه تنکابن در مازندران است. عده قرای آن هفده و مساحت آن نیم فرسخ و مرکز آن هم خیررودکنار است. خیررودکناریکی از کهن‌ترین روستاهای مرکزی نوشهر است که دارای قدمتی سیاسی و تاریخی می‌باشد.

این دهستان همواره مرکز امور سیاسی درگذشته وحال بوده است و در دوران انقلاب یکی از مراکز عمده جنبش‌های انقلابی بوده‌است. نام روستا برگرفته از رودخانه‌ای است که درمجاورت آن قراردارد. درواقع چون روستا در حاشیه رودخانه خیررودقرار گرفته است این نام را به آن داده‌اند. این روستا در نه کیلومتری مرکز شهرنوشهر واقع شده است.

مسیر دسترسی به خیرودکنار

برای دسترسی به این روستا سه مسیر ارتباطی اصلی وجود دارد. مسیرهای رسیدن به این روستا از طرف نوشهر عبارتند از جاده نوشهر رویان، روستای امیررود، روستای مارگیرده، روستای خیررودکنار جاده نوشهر رویان، روستای لتینگان، روستای سنگتو و… . درمورد تاریخچه روستا آثار مستندی وجود ندارد اما براساس امامزاده‌ای که در روستای همجوار به نام سیدعلی کیا سلطان که مربوط به هفتصد سال پیش است و گفتار بزرگان بر وجود مردمانی به نام گبری‌ها در روستا و وجود محلی به نام قلعه در روستاظن یقین می‌رود که پیشینه سکونت در این روستا به پیش از ورود اسلام به ایران برسد.

املاک مشابه