خرید زمین شهرکی در شمال،خرید زمین شهرکی اطراف نوشهر،زمین سند
خیرودکنار نوشهر
برای فروش 2,800,000,000تومـان - خرید زمین در شمال, خرید زمین در نوشهر, زمین شهرکی, زمین شهرکی در شمال
RH-10106-property 255 متر مربع

خرید زمین شهرکی در شمال،خرید زمین شهرکی اطراف نوشهر

تاریخ درج فایل : 1401/08/06

کد فایل : 233

متراژ زمین : 255 متر

کاربری : داخل طرح هادی محل

موقعیت ملک : شهرکی

مجوز ساخت : ندارد

نوع سند : تک برگ محضری عرصه و اعیان

قیمت : متری 11 میلیون تومان

قیمت کل : دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان

استان : مازندران

شهر : نوشهر

محله : خیرودکنار

آدرس دفتر فروش : مازندران نوشهر امیررود املاک رستمی

شماره همراه : 09113950677

شماره دفتر : 01152371462

مهندس احمد رستمی

خرید زمین در شمال

املاک رستمی 09113950677

آشنایی با روستای خیرودکنار نوشهر و دیدنی های آن

نام روستا برگرفته از رودخانه‌ای است که درمجاورت آن قراردارد. درواقع چون روستا در حاشیه رودخانه خیررود قرار گرفته است این نام را به آن داده‌اند. این روستا در نه کیلومتری مرکز شهرنوشهر واقع شده است.

خیرودکنار روستایی از روستاهای نوشهر از توابع بخش مرکزی نوشهر است. این روستا در دهستان خیرودکنار واقع شده است و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395، جمعیت آن 3500 نفر در 633 خانوار بوده است.

این جمعیت شامل افراد بومی وغیربومی و خوش نسین است در خانه بهداشت این روستا جمعیت 1921 نفر ثبت شده است که جمعیت کامل روستا نمی‌باشد، به دلیل اینکه بسیاری از خانواده‌های این روستا در این خانه بهداشت دارای پرونده‌ای نمی‌باشند و در بهداشت شهری پرونده دارند.

بلوک خیرودکنار

خیررودکنار نام بلوکی از بلوکات ناحیه تنکابن در مازندران است. عده قرای آن هفده و مساحت آن نیم فرسخ و مرکز آن هم خیررودکنار است. خیررودکناریکی از کهن‌ترین روستاهای مرکزی نوشهر است که دارای قدمتی سیاسی و تاریخی می‌باشد. این دهستان همواره مرکز امور سیاسی درگذشته وحال بوده است و در دوران انقلاب یکی از مراکز عمده جنبش‌های انقلابی بوده‌است. نام روستا برگرفته از رودخانه‌ای است که درمجاورت آن قراردارد. درواقع چون روستا در حاشیه رودخانه خیررودقرار گرفته است این نام را به آن داده‌اند. این روستا در نه کیلومتری مرکز شهرنوشهر واقع شده است.

مسیرهای دسترسی این روستا

برای دسترسی به این روستا سه مسیر ارتباطی اصلی وجود دارد. مسیرهای رسیدن به این روستا از طرف نوشهر عبارتند از جاده نوشهر رویان، روستای امیررود، روستای مارگیرده، روستای خیررودکنار جاده نوشهر رویان، روستای لتینگان، روستای سنگتو و… . درمورد تاریخچه روستا آثار مستندی وجود ندارد اما براساس امامزاده‌ای که در روستای همجوار به نام سیدعلی کیا سلطان که مربوط به هفتصد سال پیش است و گفتار بزرگان بر وجود مردمانی به نام گبری‌ها در روستا و وجود محلی به نام قلعه در روستاظن یقین می‌رود که پیشینه سکونت در این روستا به پیش از ورود اسلام به ایران برسد.

اطلاعات اضافی

  • خرید زمین در شمال: خرید زمین شهرکی در شمال
  • فروش زمین ساحلی هکتاری: فروش زمین در شمال

اطلاعات غیره

خرید زمین شهرکی در چلک
برای فروش

خرید زمین شهرکی در شمال

22,500,000,000تومـان - خرید زمین با مجوز ساخت در شمال, خرید زمین در شمال, خرید زمین در نوشهر, خرید زمین شهرکی در سیسنگان, خرید زمین شهرکی در شمال, زمین جنگلی, زمین شهرکی در شمال, زمین شهرکی مسکونی

خرید زمین شهرکی در شمال مازندران نوشهر چلک تاریخ درج فایل : 1403/01/30 کد فایل : 307 متراژ زمین :…

اطلاعات بيشتر
RH-12152-property 500 متر مربع

املاک مشابه